Mūsų šuo lepus. Ant žemės prigula retokai – mėgsta patogumus, ypač jei tie patogumai yra sofos pavidalo. Nelabai sėkmingai bandome nuo šio malonumo jį atpratinti… Taigi prireikė specialaus gulto šuniui, bet pamačius kainas (nuo 20 iki kone 100 eurų už padoresnės kokybės gaminį), perkračiau namuose esančius daiktus, kuriuos būtų galima paversti į guolį patyrus kuo mažesnį finansinį nuostolį.

Ir radau!

Pirmiausia į rankas pakliuvo paprasčiausia sena ir nebenaudojama vidutinio storio anklodė. Ji tapo puikiu pagrindu gultui – šiltu ir minkštu. Be to, ji greita džiūsta išskalbta. (Jei namuose nesimėto antklodės, vos už kelis eurus visai neprastų galima rasti Ikėjoje ar kokiam prekybcentryje per išpardavimus.)

2

Antrą daiktą gultui teko pirkti. Tai prie namų interjero ir spalvinės gamos tinkantis pagalvės užvalkalas (šį radau kuistuke už eurą). Patogiau, žinoma, būtų buvęs užvalkalas su užtrauktuku (šis su sagutėmis), bet man taip patiko spalvos, kad neatsispyriau.

3

Taigi tinkamai sulanksčiau antklodę ir įkišau į pagalvės užvalkalą, kad užimtų visą jos plotą. Ir štai – 1 minutė darbo (neskaitant sugaišto laiko užvalkalo paieškoms), o šuo jau įsitaisęs. Jei nenuolaidžiautume, tik ant šio daikto ir gulėtų.

4

5

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *