Šiemet darbe vėl organizuojamas Kalėdinis rankdarbių ir skanėstų labdaros aukcionas, o surinkti pinigai bus skirti vienam vaikų dienos centrui. Pernai kažkodėl nedalyvavau, gal įkvėpimo ir noro pritrūko, užtat šiemet norėjosi atsigriebti. Perkračiau savo rankdarbių dėžutes, bet nieko doro neradau, todėl pakartojau pernai metų kalėdinius atvirukus.

Darbo sudėtingumas 1/5, užtruko apie pora valandų pagaminti 6 atvirukus.

Su filcu (dirbtinis veltinis) visada smagu ir paprasta dirbti, tad nieko nelaukusi prisigaminau atvirukų pagrindų (storas A4 formato lapas giljotina perkirstas pusiau ir tuomet perpus perlenktas), susiradau savo karoliukų ir kitokių smulkmenėlių dėžutę ir ėmiausi darbo.

Pagrindinis atviruko akcentas – iš žalio filco pagaminta detalė, pavyzdžiui eglutė. Ją pirmiausia nusipiešiu ant popieriaus, išsikerpu, o tuomet jau pagal trafaretą kerpu iš medžiagos. Dekoravau stikliniais ir mediniais karoliukais, žvilgančiais žvyneliais, bei nuo vienų labai pamėgtų marškinių nubyrėjusiais metaliniais kabošonais. (Dėl marškinių liūdna, bet džiugu, kad ir vėl radau kur panaudoti daiktus, kuriuos kiti paprasčiausiai į šiukšliadėžę išmestų.)

Filcą prie rudo pakavimo popieriaus klijavau universaliais klijais (dar neblogai tinka tokiam reikalui ir karšti), o popierių prie popieriaus su paprasčiausiais pieštukiniais klijais.

2

Štai ir baigta. Nesudėtinga, bet (bent jau man) atrodo visai gražiai. Toks lengvas, neperkrautas kalėdinis kičas. Tikiuosi, kam nors įtiks ir vienas kitas euras nukeliaus į dienos centrą.

3

4

1

2 thoughts on “Kalėdiniai atvirukai

  1. Labai graži idėja. Kadangi šiemet norėjau pasveikinti nemažai draugų Kalėdų proga ir nelabai turėjau laiko, man labai pagelbėjo popieriaus kirtimas.Gal nebuvau labai originali, tačiau visi liko patenkinti 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *