Kai stalčiai tampa klaikesni už sąvartyną, laikas juos užplombuoti ir pamiršti arba pagaliau susitvarkyti. Pastarojo ir ėmiausi, o pakeliui dar sunaudojau šiek tiek atliekų, kurios kitaip būtų nukeliavusios į šiukšlyną.

Darbo sudėtingumas 2/5, trukmė ~1 val.

Reikmenys: kartonas/kartoninės dėžės, karšti klijai, karštų klijų pistoletas, medžiagos atraižos, žirklės ir liniuotė.

Namie buvo kelios kartoninės dėžutės, tačiau per didelės stalčiams. Tad jas šiek tiek sumažinau – apkarpiau taip, kad tilptų, o tada sieneles sutvirtinau karštais klijais. Tuomet medžiagas susikarpiau taip, kad galėčiau jomis apklijuoti dėžutės. Naudojau labai įvairias medžiagų atraižas, iškirptas iš senų rūbų, patalynės, net rankinės.  Tad šis rankdarbis atsėjo tik vieną karštų klijų vamzdelį ir šiek tiek laiko.

Medžiagas taip pat klijavau karštais klijais, kraštų neapsiuvau, o paprasčiausiai lenkiau, kad neatspurtų, ir klijavau. Nebuvau dar labai įgudusi dirbti su karštais klijais ir skirtingo tamprumo medžiagomis, tad kai kur ne viskas išėjo taip lygiai ir tvarkingai, kaip norėtųsi. Laimei, stalčiuje nieko nesimato, bet jei daryčiau dėžutes dabar, vis dėlto kai kurias vietas pirmiausia sudygsniuočiau, o tik tuomet klijuočiau.

Tiesa, šias dėžutes pasidariau prieš metus, tad nepaisant klaidų, galiu patikinti, kad jos laiko kuo puikiausiai, o mano stalčius pakankamai tvarkingas. 🙂

3

2

Stalčiuje tvarka. Pagaliau!

4

daiktadėžės

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *