IMGP5959Artėjant draugų vestuvėms, kurias jie nusprendė švęsti pagal senovines tradicijas gamtoje, pagalvojau, kad pirktinių gėlių puokštė nelabai derėtų prie jų šventės… Lyg tyčia per pietų pertrauką darbe vaikštinėdama pastebėjau, kokie jau gražūs, dideli, sunokę, bet dar tvirtai prie medžio prikibę kaštonai. Ir pradėjo galvoje kilti visokie vaizdiniai, ką galėčiau gražaus su tais kaštonais nuveikti.

Taigi vieną dieną prisirinkau maišelį žalių aštrių burbuliukų palikdama ilgesnes šakos uodegėles, kitą dieną pakeliui namo nusižiūrėjau uogom aplipusį šermukšnį, pro akis nepraleidau ir dailių baltų baltauogės meškytės uogų. Ir abrakadabra vieną vakarą visa šitai tapo tvirta sunkia ir (man) visai dailia rudenine puokšte. Tiesa, baltos uogos ilgai nesilaiko nuskintos, bet taip dera!

Abrakadabra aišku visai ne stebuklas. Čiupau floristinę vielutę ir pradėjau prie šakos tvirtinti vieną kaštoną po kito, tuomet į tarpus prismaigsčiau uogų ir dar kartą viską gausiai apsukau viela. Tuomet puokštės kotą susukau į plonytį glamažytą dovanų pakavimo popierių ir perrišau žalia popierine juostele. Ir tiek to darbo…

Darbo sudėtingumas 2/5 (ir tik todėl, kad kaštonai badosi).

Trukmė ~30 min (laiko, kurį sugaišau rinkdama žaliavas, neskaičiuoju).

Priemonės: žali kaštonai, šermukšnio uogos, baltuogės meškytės uogos, šaka, floristinė minkšta viela, dekoratyvinis popierius, juostelė.

Puokštės kūrimo fotoprocesas:

14

15

16

17

13

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *