Segių gaminimo manija nesibaigė, tad dalinuosi dar vienu rankdarbiu. Šį kartą tai minkšta pūkuota rožinė avytė, žiūrinti į debesis. Nes kur daugiau žiūrėti? Juk jiedu tokie panašūs!

Priemonės: adata, plonas siūlas, baltas biseris, juodi karoliukai, filcas, segės sagtis, siūlas su pūkuotais bumbuliukais, žiebtuvėlis, žirklės.

Darbo trukmė ~2 val.

 

Pagrindinės priemonės.
Kad pailgas siūlo burbuliukas virstų apvalainu, per jį perveriu siulą, sutraukiu į kamuoliuką ir prisiuvu prie išsikirpto iš filco avytės pagrindo.
Iš mažyčių juodų karoliukų padariau avytės kojeles. Paėmiau tris siuvimo siūlo juosteles, pervėriau per karoliuką ir užmazgijau. (Kadangi trigubas siūlas nelabai norėjo lįsti per mažą skylutę, galiuką sutepiau paprastai pieštukiniais klijais. Padėjo.)
Filcas yra sintetinė medžiaga, todėl puikiai svyla ir susidaro tvirta juostelė. Taigi du filco gabaliukus – tą, ant kurio siuvau avytę, ir tą, prie kurios prisiuvau segtuką, sudėjau į vieną daiktą ir siusiuvau, kad laikytųsi kartu. O tuomet su žiebtuvėliu aplydžiau avytės perimetrą, kad nespurtų filcas ir avytės forma būtų tvirta.

 

Štai ir aviukė.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *