Prieš daug daug metų draugams kažkokia proga dariau sapnų gaudykles: su pynėmis ir tikromis plunksnomis, o dabar ėmiau ir įkvėpimo pakabukui pasisėmiau iš tų pačių kadaise darytų gaudyklių, kurios tikriausiai jau nė nebeegzistuoja. O galvojimas apie šiuos pakabukus iš tiesų prasidėjo ne nuo gaudyklių, bet nuo kelių atliekamų raktų žiedų, su kuriais magėjo ką nors padaryti… labai mėgstu antrą kartą panaudoti daiktus.

Priemonės: žirklės, ranktų žiedas, grandinėlė, sintetinė virvutė, stikliniai karoliukai, metaliniai karoliukai, spaustukai, raktų žiedas, metaliniai strypeliai, įvairios papuošalų detalės, žiebtuvėlis, cilindrinės žnyplės.

Trukmė ~ 1 val.

Priemonės idėjai.
Ant metalinio strypelio suverti karoliukai ir paukščiukas, o su cilindrinėmis žnyplėmis suformuota kilpelė.
Trys gabaliukai sintetinės virvelės perverti per raktų žiedą. O kad neiširtų, tos kilpelės įspraustos į raktų žiedo vidurį tarp dviejų metalo rinkių.
Ant virvelių suverti karoliukai ir suformuoti stiprūs mazgeliai. Didesnis (nes dvigubas) mazgelis prie plunksnelės paslėptas metaliniu apvaliu spaustuku.
Galiausiai virvelės nukarpytos ir vos vos pasvilintos ugnimi, kad neiširtų. Kadangi vieną grandinėlę (žalvario spalvos) jau senokai nešioju ir vis tampau tuos galiukus, galiu patikinti, kad laikosi tikrai tvirtai.
Va ir viskas 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *