Praeitos vasaros gale teko viešėti Atėnuose. Iš kiekvienos kelionės parsivežu po vietinio (jei tik randu) autoriaus knygą ir ką nors skanaus. Bet iš Graikijos sostinės parsivežiau ir kelis keramikinius karoliukus. Jie man taip patiko! Atrodė tiesiog prie pirštų prilipo.

Vis dėlto grįžusi nugrūdau juos giliai į stalčių, nes nekilo nei noras, nei idėjų, ką iš jų sau galėčiau pasidaryti. Bet štai ėjo pavasaris, nors tik kalendorinis, vis dėlto gero ūpo į valias man atseikėjo. Tad dalijuosi tuo, ką pagaliau iš tų karoliukų pasidariau – kaklo papuošalą (eh, kaip netikėta!).

Priemonės: keramikiniai karoliukai, sintetinė virvė, degtukai, žirklės.

Darbo trukmė: ~1 val.

Karoliukai ir virvė. Sintetinė virvė pirkta kažkur “Ermitaže” pramoniniam skyriui. Net neįsivaizduoju, kokia jos tikroji paskirtis, bet kadangi yra švelni, graži ir labai tvirta, puikiai tinka ir papuošalų gamybai. Vienintelė bėda, kad vos atsikerpi, sruogos, iš kurių virvė susukta, ima išsivynioti, tad reikia turėti po rankomis ugnies užlydyti galiuką.
Pasirodė, kad vienguba virvė būtų pernelyg plona gana masyviems karliukams,kad ant kaklo nebūtų patogu nešioti. Tad atsikirpau tris virvės gabaliukus (apie 1 metro ilgio, nes norėjau gana ilgo papuošalo). Suvėrusi karoliukus tarp jų surišau mazgus, o likusius tris virvės galus supyniau į vientisą virvę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *