Prieš Velykas galvojau, na va, laikas pamėginti dekoruoti putpelių kiaušinius. O kodėl gi ne? Panaršysiu pinterestą ir tikrai kokią nors iddėją rasiu! Naivuolė. Radau patarimų, kaip juos išvirti ir paprasčiausiai nudažyti. Na ir gerai. Ėmiau ir nudažiau. Bet kad jau nepavyko nei pačiai sugalvoti, nei internetuose atrasti kokios įdomesnės putpelių kiaušinių dekoravimo idėjos, sakau, reikia bent krepšelį kokį pagaminti.

Iš ko? Nežinau… Ir štai M. tiesia man didžiulį “Kinder siurprizą”. Maxi dydžio. Mano vaikystėj tokių nebuvo. Tik pagalvokit, 200 g šokolado… Pradedu lupti ir žiūriu, taigi kokia puiki forma iš tos folijos išeitų putpelių kiaušiniams!

Priemonės: putpelių kiaušiniai, kiaušinių dažai, actas, folijos indelis, servetėlės, krepinis popierius, šviežia žolė, šienas, lipalas, teptukas, plunksnos.

Trukmė ~ 2 val. 

Maxi dydžio “Kinder siurprizas”, folija nuo kiaušinio ir krepinis popierius.
Lipalu ištepiau folijos formą ir apsukau servetėlėmis. Kai išdžiūvo, forma sukietėjo, pasidarė tvirtesnė, bet vis dėlto paslanki.
Išdžiovintą formą apvyniojau ryškiu krepinio popieriaus gabalu. Geltona juk velykiška spalva, a?
Šiek tiek šieno ir žolės iš kiemo. Žolę, aišku, nuploviau.
Kažkada seniai seniai prisirinkau ančių plunksnų, kurių paukštyčiai prižarsto parke prie namų. Išploviau ir laikiau. Pagaliau tris pavyko panaudoti… 😀
Minutė verdančiame vandenyje ir kiaušiniai jau paruošti.
Pora šaukštų acto (neturėjau spirito acto, tai panaudojau obuolių), 100 ml vandens , dažų tabletės ir jau galima dažyti kiaušinius.
Ant dažų pakelio rašė, kad reikia kiaušinius dažuose palaikyti 5 min., bet užteko ir 1 min.
Va ir viskas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *