Tadadadam! Pristatau savo ir iliustratorės Eidvilės Viktorijos Buožytės sukurtą knygiuką. Kas tas knygiukas? Tai gausiai iliustruota 100 žodžių ir šešių puslapių knygutė, skirta 4-9 m. vaikams.

Projekto tikslas, anot organizatorių, ne tik praskaidrinti vaikų kasdienybę, bet ir padėti jiems spręsti emocinius šių dienų iššūkius. Mūsų ir kitų kūrėjų knygiukus nuo šiandienos, t. y. birželio 1 d. (Tarptautinės vaikų gynimo dienos) galima atsisiųsti nemokamai – teliks atsispausdinti ir išsilankstyti mini knygutę! Juos galima rasti štai čia http://KNYGIUKAI.LT.

Neatsidžiaugiu, kad gavau progą sudalyvauti šiame projekte kartu su kiek daugiau nei 50 kitų vaikų literatūros kūrėjų (rašinėtojų ir piešinėtojų).

Itin smagu, kad rašytojai ir iliustruotojai ne vieni kitus išsirinko, bet buvo suvesti beveik atsitiktiniu būdu – pagal abėcėlę. Man, kaip jau minėjau, nuskilo padirbėti su Eidvile. Sakau, nuskilo, nes ir dirbti kartu buvo smagu, ir rezultatas man labai labai. Štai jis.

Projektą „Knygiukai į pagalbą vaikams“ sumanė vaikų ir jaunimo literatūros pažinimo programa Vaikų žemė su kūrėja Kotryna Zyle priešaky, kartu su VšĮ Vaiko psichologijos centru ir tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos IBBY Lietuvos skyriumi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *