Užklausė manęs to viena pažįstama, ir nežinojau, ką atsakyti. Juk nelabai kokius didesnius apibendrinimus dar galiu daryti, taip dirbu vos pora mėnesių. Na, bet šis bei tas jau nusistovėjo. Taigi.

Darbo dienomis keliuosi prieš devynias, einu palakstyt su šuniu, papusryčiauju, o tuomet einu dirbti. Laimei, kol kas darbų netrūksta, tai dirbu iki 17-18-19 val. Jei reikia, dar padirbėju pora valandų prieš miegą (t. y. iki kokios 12 ar 1 nakties). Vakarams pasilieku malonius darbus, kuriuos galiu atlikti gulėdama lovoj, t. y. skaityti tekstus. Ir taip nuo pirmadienio iki ketvirtadienio.

Nuo 2021 m. susiplanavau, kad stengsiuosi nusimatytus savaitės darbus pabaigti iki penktadienio arba šiek tiek pasilikti savaitgaliui. O penktadienį, jei tik neatsiras ko skubaus ar neperkeliamo, skirsiu sau: rašysiu, užsiimsiu rankdarbiais, mokysiuos naujų dalykų ir pan. Kol kas plano laikytis pavyksta, bet dar tik du penktadieniai šiais metais buvo.

Aišku, ši dienotvarkė karantininė, po karantino tikrai paįvairinimui eisiu padirbėti į bibliotekas ar kavines, bent du tris kartus per mėnesį pietus stengsiuosi išnaudoti susitikimui su draugais, pažįstamais ir pan. Gal dar kokių dalykų prisigalvosiu.

Ir, be abejo, mano darbo dienos ritmą diktuoja vyro dienotvarkė, nes jei miegočiau iki kada noriu ir dirbčiau tik nuo pietų iki nakties, o tai man gana darbingas laikas, tai jo tada nelabai matyčiau ir dar jam trukdyčiau dirbti gyvendama vien savo ritmu.

Trumpai tiek, gal kada plačiau parašysiu apie laiko planavimą. Kol kas tik pasakysiu, kad be užrašinės, kur aiškiai išsikeliu ir savaitės, ir kiekvienos dienos planą, būtų žymiai žymiai sunkiau.