vaiku-jaunimo-knygu-klubai404_z1

„Vaikų ir jaunimo knygų klubai” – kol kas vienintelis tokio pobūdžio lietuvių autorių metodinis leidinys. Jame išsamiai pristatomi knygų klubai, kaip kūrybinio skaitymo skatinimo būdas, pateikiama jų veiklos vizija, išryškinama reikšmė ir teikiama nauda.

Leidinyje „Vaikų ir jaunimo knygų klubai” gausu praktinių patarimų, kaip organizuoti bei plėtoti knygų klubų veiklą, kokiais principais remtis, kad jie būtų patrauklūs ir naudingi įvairaus amžiaus vaikams bei jaunimui.

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, 2016


„Esu laesu-laimingas-nes-skaitau_z1imingas, nes skaitau: praktinis vadovas ugdantiems jaunuosius skaitytojus“ – tai straipsnių rinkinys tiek specialistams, dirbantiems su vaikais, tiek tėvams, besirūpinantiems savo vaikų skaitymu, norintiems geriau suprasti, kodėl vaikams skaityti verta nuo pat pirmųjų dienų, kokią naudą vaikui teikia skaitymas, ką vaikų literatūroje randa suaugusieji.

Leidinyje „Esu laimingas, nes skaitau: praktinis vadovas ugdantiems jaunuosius skaitytojus“ taip pat pateikiami praktiniai patarimai, kaip išsirinkti vertingą literatūrą, kaip skaityti ir kalbėti apie knygas su vaikais, kaip padėti įveikti skaitymo sunkumus.

„Skaitantis žmogus visada ras kelią, žinos, kur ieškoti reikalingos informacijos, turės lakesnę vaizduotę, lengviau susikalbės su aplinkiniais. Skaitantis vaikas užaugs išmintingas žmogus. Tokią žinią šio leidinio autoriai nori perduoti visiems mūsų vaikų tėveliams. Auginkime savo vaikus išmintingus“, – rašo leidinio sumanytoja, VŠĮ „Laikas skaityti“ direktorė Rūta Elijošaitytė.

Šiame leidinyje rasite mano straipsnį “Skaitymo įgūdžių tyrimai: skaitytoją ugdyti verta nuo pat vaikystės” (p. 7-9).

VšĮ “Laikas skaityti”, 2015